Dotacje

Plant Growing Out Of Coin Jar On Table In Office -  Investing /

PROGRAM "MÓJ PRĄD"

Zyskaj
3 000 zł

W 2021 roku działa rządowy program "Mój Prąd 3.0". Dzięki niemu możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości do 50% kosztów instalacji, ale nie więcej niż 3.000 zł. Wystarczy złożyć wniosek i poczekać na jego weryfikację. Warunkiem koniecznym do uzyskania dotacji jest posiadanie gotowej, działającej instalacji fotowoltaicznej.

Więcej o dotacjach przeczytasz bezpośrednio na stronie Ministerstwa Klimatu - Mój Prąd

Pula środków jest ograniczona!

Na wypłaty dofinansowań z programu "Mój prąd 3.0" przeznaczono kwotę 524 mln zł. Suma ta dotyczy całego kraju, więc stosunkowo szybko topnieje. Dlatego nie warto tracić czasu - jeśli masz wątpliwości, odezwij się do nas. Fachowo opowiemy o wszystkim i pomożemy w podjęciu właściwej decyzji.

ULGA PODATKOWA

Odlicz 18% od podstawy podatku

Odlicz koszt urządzeń i montażu od podstawy opodatkowania.  Z ulgi termomodernizacyjnej mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele budynku jednorodzinnego, którzy rozliczają się według skali podatkowej lub według jednolitej 19% stawki podatku liniowego, a także Ci opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Odliczenie przysługuje tylko z tytułu termomodernizacji budynków już wybudowanych, czyli takich których budowa została formalnie zakończona.

sunvoltec-ico_podatek

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.