ILE MOŻESZ ZAOSZCZĘDZIĆ?

Obniż rachunki za prąd niemal do 0 zł!

To możliwe. Prawidłowo zaprojektowana i wykonana instalacja fotowoltaiczna pozwala niezwykle wydajnie korzystać z energii słonecznej. Właściwa liczba paneli o odpowiedniej mocy, falownik i pozostałe elementy mogą zapewnić spadek wartości rachunków za prąd niemal do 0 zł. Niemal, ponieważ poza opłatami za zużyty prąd zawierają też koszty stałe. 

W Sunvoltec, podczas procesu projektowania instalacji, zawsze bierzemy pod uwagę realne zapotrzebowanie na prąd w Twoim domu. Dzięki temu możesz cieszyć instalacją, która wytworzy odpowiednią ilość energii, bez ponoszenia dodatkowych kosztów związanych z wykonaniem zbyt rozbudowanego układu ze zbędnymi elementami.

Aerial top view of new modern residential house cottage with blue shiny solar photo voltaic panels system on roof. Renewable ecological green energy production concept.
sunvoltec-ico_dotacja

OBNIŻ KOSZT INSTALACJI FOTOWOLTAICZNEJ

Dotacja 5.000 zł + odliczenie od podatku

Obecnie możesz skorzystać z dofinansowania mikroinstalacji fotowoltaicznej. Dzięki programowi "Mój Prąd", możesz uzyskać aż 5.000 zł, jednak nie więcej niż 50% wartości. Dofinansowanie dotyczy instalacji o mocach 2-10kW. 

Możesz także odliczyć koszt urządzeń i montażu od podstawy opodatkowania.  Z ulgi termomodernizacyjnej mogą skorzystać właściciele lub współwłaściciele budynku jednorodzinnego, którzy rozliczają się według skali podatkowej lub według jednolitej 19% stawki podatku liniowego, a także Ci opłacający ryczałt od przychodów ewidencjonowanych. Odliczenie przysługuje tylko z tytułu termomodernizacji budynków już wybudowanych, czyli takich których budowa została formalnie zakończona.

MOŻESZ BYĆ SPOKOJNY!

Wysoka jakość
na lata

Stosujemy urządzenia renomowanych producentów, które zapewniają wysoką niezawodność. Sama instalacja jest bezobsługowa, a wysokiej jakości sprzęt sprawia, że przez wiele lat całość będzie działać bardzo sprawnie.

Gwarantujemy także fachowość realizacji na każdym etapie - od audytu i projektu, przez montaż, aż po obsługę serwisową.

Solar panels on the roof of the house

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

3 kroki do darmowego prądu

sunvoltec-ico_projekt

1. AUDYT I PROJEKT

Na początku musimy poznać Twoje potrzeby i ocenić możliwości. Następnie przygotujemy ofertę wraz 
z projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_montaz

2. MONTAŻ

Drugim etapem jest montaż zatwierdzonego przez Ciebie zestawu, zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_odbior

3. ODBIÓR

Na koniec pozostanie wizyta w zakładzie energetycznym (nowy licznik i umowa). To wszystko - możesz korzystać z darmowego prądu!

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.