TO SIĘ OPŁACA!

Uniezależnij się od rosnących kosztów

Jeżeli roczne zapotrzebowanie Twojej firmy na energię elektryczną wynosi do 100 MWh (rachunki na poziomie 30.000 zł rocznie), to możesz wykorzystać dach lub nieużytki przedsiębiorstwa do montażu mikroinstalacji fotowoltaicznej bez konieczności uzyskiwania pozwoleń czy zgłoszeń (może być potrzebna tylko aktualizacja warunków przyłączenia do sieci, o ile zmieniła się moc, z której będziesz korzystać). 

Dzięki takiej inwestycji powierzchnie do tej pory bezużyteczne, będą generować oszczędności. Ceny energii elektrycznie niemal od zawsze rosną, a tempo tych wzrostów wyraźnie się zwiększa (w 2019r. podwyżka wyniosła aż 60%!). Produkcja prądu uniezależni Cię od cen prądu - korzystasz z tego co wyprodukują Twoje panele fotowoltaiczne, a jeśli zapotrzebowanie jest chwilowo mniejsze (urlopy, martwy sezon), energia będzie magazynowana w sieci - odbierzesz ją wtedy kiedy będziesz będziesz jej potrzebować (odbierasz 70-80%, tego co oddasz do sieci).

Niższe koszty, to przewaga! Będziesz mógł zaoferować niższe ceny swoim klientom, zwiększyć swój zysk. A to dopiero początek! Większy zysk, to większa możliwość inwestowania w kolejne przewagi konkurencyjne.

working solar station photovoltaic panels,Science solar energy,engineer working on checking and maintenance equipment at industry solar power,Chart Section Power consumption.
sunvoltec-ico_ekologia

ZYSKAJ W OCZACH KLIENTÓW

Klienci docenią Twoją troskę o środowisko

Fotowoltaika to także ekologia - wykorzystywanie odnawialnych źródeł energii (OZE), takich jak np. energia słoneczna sprawia, że środowisko mniej cierpi. Prąd, którego używa Twoja firma jest czystszy niż ten, dostarczany w sieci, a wytwarzany w elektrowniach węglowych.

Dziś ekologia jest ważnym tematem w przestrzeni publicznej, a będzie stawać jeszcze ważniejsza! Możesz zyskać przewagę konkurencyjną nie tylko dzięki niższym kosztom energii, ale także dobremu PRowi, który nie będzie tylko pustym marketingowym zapewnieniem, a realną wartością. Twoja firma na prawdę będzie bardziej przyjazna środowisku, co będzie dużym plusem w oczach obecnych i potencjalnych klientów - przyciągniesz nowych odbiorców swoich usług/produktów, a obecnych utwierdzisz, że słusznie wybrali Twoją firmę.

SUNVOLTEC TO PARTNER GODNY ZAUFANIA

Pewna inwestycja

Dla Twojej firmy zaprojektujemy mikroinstalację fotowoltaiczną, która będzie pewną inwestycją. Dobierzemy takie komponenty, które pozwolą maksymalnie uniezależnić się od rosnących cen prądu, dzięki właściwej wydajności. Ich odpowiednia konfiguracja i ilość zapewni też możliwie szybki zwrot inwestycji.

Mikroinstalacja fotowoltaiczna jest w praktyce bezobsługowa. Długo zachowuje swoją wydajność, nie wymaga kosztownych i kłopotliwych czynności serwisowych. Poprawny montaż i solidne komponenty gwarantują też wysoką niezawodność. Mimo wszystko, w razie ewentualnych kłopotów, możesz być spokojny, bo Sunvoltec to partner godny zaufania, który służy pomocą, także po wykonaniu instalacji.

Aerial view of many photo voltaic solar panels mounted of industrial building roof.

CO ZYSKA TWOJA FIRMA DZIĘKI FOTOWOLTAICE?

Pakiet korzyści dla Twojej firmy

sunvoltec-ico_ekonomia

FINANSE

Niższy koszt energii, amortyzacja kosztów inwestycyjnych i odpis od podstawy opodatkowania, wzrost wartości nieruchomości.

sunvoltec-ico_odbior

NIEZALEŻNOŚĆ

Niezależność od rosnących cen prądu, niezależność od ograniczeń w dostawach energii, brak konieczności stałej obsługi instalacji. 

sunvoltec-ico_ekologia

DOBRY PR

Firma dba o środowisko, czyli działa z wysoką świadomością i etyką, jest nowocześniejsza, a jej produkty lub usługi są bardziej przyjazne.

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.