Magazyny

WIĘKSZE BEZPIECZEŃSTWO

Niezależność energetyczna

Magazyny energii, które znajdziecie w ofercie Sunvoltec Fotowoltaika, pozwalają cieszyć się elektrycznością przez cały czas. Pozwalają uniezależnić się od przerw w dostawach prądu spowodowanych planowanymi przez administratorów sieci pracami serwisowymi, nie groźne są także fatalne warunki atmosferyczne. Prąd zawsze będzie dostępny w Twoim domu czy firmie!

Lithium ion home battery and solar inverter solar panel system for domestic power storage installed in home garage.
sunvoltec-ico_magazynyenergii

NIŻSZE KOSZTY

Jeszcze tańszy prąd!

Nadmiar energii wyprodukowanej przez nasze panele fotowoltaiczne standardowo trafia do sieci energetycznej. Wówczas sieć stanowi nasz magazyn energii, bo kiedy potrzebujemy prądu, ale warunki nie pozwalają wyprodukować go w wystarczającej ilości, pobieramy z sieci tą energię, którą wcześniej oddaliśmy. Ale nie całą, a 70-80%. Tracimy zatem 20-30% energii, którą sami wytworzyliśmy. Magazyny energii uwalniają nas od tych strat - dzięki nim odbieramy tyle energii, ile udało nam się do nich oddać. Gwarantują zatem wyższą wydajność, czyli niższe koszty.

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

3 kroki do darmowego prądu

sunvoltec-ico_projekt

1. AUDYT I PROJEKT

Na początku musimy poznać Twoje potrzeby i ocenić możliwości. Następnie przygotujemy ofertę wraz
z projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_montaz

2. MONTAŻ

Drugim etapem jest montaż zatwierdzonego przez Ciebie zestawu, zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_odbior

3. ODBIÓR

Na koniec pozostanie wizyta w zakładzie energetycznym (nowy licznik i umowa). To wszystko - możesz korzystać z darmowego prądu!

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.