Sunvoltec

O NAS

Naszą przewagą
jest elastyczność

Przedstawimy Ci ofertę idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Opracujemy projekt instalacji, dobierzemy właściwe komponenty w taki sposób, aby najlepiej spełniały swoje zadanie, które wyznaczysz Ty.

Dajemy Ci dostęp do szerokiego wyboru elementów instalacji - zarówno jeśli chodzi o producentów, jak i parametry. Dzięki temu możemy znaleźć idealne rozwiązanie dla Ciebie, pod względem mocy, powierzchni i ceny.

sunvoltec-ico_sunvoltec

Fotowoltaika w ostatnich latach prężnie się rozwija - z wielką korzyścią dla wszystkich. Urządzenia stają się coraz bardziej wydajne, a całkowity koszt instalacji spada. Inwestycja w panele solarne jest dziś opłacalna bardziej niż kiedykolwiek - można zapomnieć o szybko rosnących cenach prądu i przyczynić się przy okazji do ochrony środowiska. Same korzyści!

Grzegorz Reczyński

Dyrektor

Smiling male technician in blue suit installing photovoltaic blue solar modules with screw. Man electrician panel sun sustainable resources renewable energy source alternative innovation

KOMPLEKSOWO

Instalacja
od A do Z

Instalacje fotowoltaiczne realizujemy od początku do końca. Na początku musimy poznać Twoje potrzeby i ocenić możliwości - aby to zrobić, zjawimy się w umówionym terminie. Następnie przygotujemy ofertę wraz projektem i specyfikacją. Kolejnym krokiem jest już montaż instalacji w dogodnym terminie. Na koniec pozostanie wizyta w zakładzie energetycznym (nowy licznik i umowa). Po podpisaniu umowy o przyłączeniu Twojej mikroinstalacji do sieci, możesz złożyć wniosek o dofinansowanie.

Możesz być pewien, że na każdym z etapów, będziemy służyć radą i pomocą.

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.