2 W 1

Praktyczne rozwiązanie

Carport czyli wiata garażowa z instalacją fotowoltaiczną na dachu to świetne rozwiązanie dla każdego. Da schronienie samochodom, rowerom lub innym rzeczom, a kiedy potrzebujesz prądu podczas prac w ogrodzie (np. koszenie, odkurzanie auta, korzystanie z myjki ciśnieniowej), będziesz mógł skorzystać z gniazdka. Z gniazdka, w którym prąd jest darmowy i ekologiczny - wytworzony przez panele solarne.

New carport with semi transparent photovoltaik moduls
Carporty - wiaty garażowe z fotowoltaiką

ŁADOWANIE AUT

Idealne miejsce dla aut elektrycznych i hybryd PHEV

Hybrydy Plug-In oraz auta elektryczne stają się coraz bardziej popularne. Zapewne w przyszłości większość z nas będzie korzystać z takich pojazdów. To właśnie użytkownicy takich samochodów najbardziej docenią carporty z fotowoltaiką. Dzięki temu Twój wóz będzie miał bezpieczne miejsce postojowe z dostępem do energii elektrycznej z paneli - ekologicznej i darmowej. 

JAK WYGLĄDA CAŁY PROCES?

3 kroki do darmowego prądu

sunvoltec-ico_projekt

1. AUDYT I PROJEKT

Na początku musimy poznać Twoje potrzeby i ocenić możliwości. Następnie przygotujemy ofertę wraz 
z projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_montaz

2. MONTAŻ

Drugim etapem jest montaż zatwierdzonego przez Ciebie zestawu, zgodnie z przygotowanym wcześniej projektem i specyfikacją.

sunvoltec-ico_odbior

3. ODBIÓR

Na koniec pozostanie wizyta w zakładzie energetycznym (nowy licznik i umowa). To wszystko - możesz korzystać z darmowego prądu!

Tani prąd jest w Twoim zasięgu!

To jasne jak Słońce. Zróbmy coś dobrego dla Twojego budżetu, a przy okazji dla środowiska.